בלוג

אדי שרות - ויזה לארה"ב

 • הוצאת ויזה לארה"ב לחיילים

  הוצאת ויזה לארה"ב לחיילים
  אם בעבר חיילים לא יכלו כלל לעזוב את הארץ בזמן שירותם הצבאי, הרי שאם הזמן זה השתנה. כיום יש אפשרות לחיילים לעזוב את הארץ, במצבים מסוימים. בין היתר הם יכולים לנסוע ..
  קרא עוד על הוצאת ויזה לארה"ב לחיילים
 • הוצאת ויזה לארה"ב לחיילים משוחררים

  הוצאת ויזה לארה"ב לחיילים משוחררים
  יש חיילים אשר משתחררים מהצבא והדבר הראשון שהם עושים זה נוסעים ליוון לנקות את הראש, יש כאלה שמסתפקים בטבריה או אילת, אחרים נוסעים לאירופה לטיול של כמה ימים, ויש מי ..
  קרא עוד על הוצאת ויזה לארה"ב לחיילים משוחררים
 • הוצאת ויזה לארה"ב טפסים

  הוצאת ויזה לארה"ב טפסים
  כל מי שמעוניין לטוס לארה"ב צריך להוציא ויזה לשם כך. הויזה מאפשרת לו להיכנס למדינה באופן חוקי ולשהות בה. ויזה יכולה להינתן לשנה או לעשר שנים. את הויזה ניתן להוציא ..
  קרא עוד על הוצאת ויזה לארה"ב טפסים
 • הוצאת ויזה לארה"ב טיפים

  הוצאת ויזה לארה"ב טיפים
  ישראלים רבים שעומדים בפני הוצאת ויזה לארה"ב, מרגישים לא פעם שזה עומדים בפני מבחן שאם הם לא יצליחו בו, אז אין להם דרך חזרה, אין להם סיכוי לקבל את הויזה הנחשקת ..
  קרא עוד על הוצאת ויזה לארה"ב טיפים
 • הוצאת ויזה לארה"ב דרכון אירופאי

  הוצאת ויזה לארה"ב דרכון אירופאי
  לא מעט ישראלים מחזיקים בידיהם שני דרכונים, ישראלי ואירופאי. תהליך זה החל בשנות התשעים עם יצירת האיחוד האירופי במתכונתו הנוכחית. כעת עולה שאלה, מה עושה מי שמחזיק בדרכון ..
  קרא עוד על הוצאת ויזה לארה"ב דרכון אירופאי
 • הוצאת ויזה לארה"ב אחרי צבא

  הוצאת ויזה לארה"ב אחרי צבא
  צעירים ישראלים רבים מגיעים לארצות הברית אחרי הצבא. שם הם עושים את הטיול הגדול שלהם, בזמן שחבריהם מבלים במזרח הרחוק או בדרום אמריקה. יש לא מעט צעירים שמגיעים לארצות ..
  קרא עוד על הוצאת ויזה לארה"ב אחרי צבא
 • הוצאת ויזה לארה"ב מהר

  הוצאת ויזה לארה"ב מהר
  אחת הבעיות שאנשים אשר מעוניינים לטוס לארצות הברית מתמודדים איתה היא, שתהליך הוצאת הוויזה לוקח זמן. זו בעיה מאחר ועד שאין ויזה ביד, אי אפשר להיות בטוחים שאכן הנסיעה ..
  קרא עוד על הוצאת ויזה לארה"ב מהר
 • ויזה לארה"ב

  ויזה לארה"ב
  כל נסיעה לחו"ל היא מרגשת, נסיעה לארצות הברית היא תמיד הרבה יותר מרגשת. לא משנה אם זו נסיעה לניו יורק, קליפורניה, טקסס או מיאמי, חופשה או נסיעה מטעמי עבודה, תמיד ..
  קרא עוד על ויזה לארה"ב
 • הוצאת ויזה לארה"ב תהליך

  הוצאת ויזה לארה"ב תהליך
  כל נסיעה לארה"ב, בוודאי אם מדובר בנסיעה לחופשה, בין אם מדובר בחופשה זוגית או משפחתית, זה סוג של תהליך. לא מדובר בנופש ביוון או בלונדון, לא מדובר בטיול של שבוע ..
  קרא עוד על הוצאת ויזה לארה"ב תהליך
 • אדי שירות ויזה

  אדי שירות ויזה
  עומדים לטוס לחו"ל לארצות הברית, סין, הודו או מרוקו? במקום לבזבז זמן יקר ומשאבים, אנחנו נעזור לכם לקבל ויזה בקלות. הצוות שלנו מתמחה בכל התהליך הבירוקרטי ומבצע אותו ..
  קרא עוד על אדי שירות ויזה
 • הוצאת ויזה לארה"ב לילדים

  הוצאת ויזה לארה"ב לילדים
  לא מעט הורים בוחרים לקחת את הילדים שלהם לטיול בארצות הברית, בין אם זה טיול משפחות מאורגן ובין אם זה טיול משפחתי רגיל. זה יכול להיות טיול יום הולדת, טיול בר מצווה או כל ..
  קרא עוד על הוצאת ויזה לארה"ב לילדים
 • הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

  הוצאת ויזה מהירה לארה"ב
  נכון, הרבה פעמים אנחנו שומעים על זה רק בסרטים או בספרים, אך האמת היא שזה קורה לא פעם גם במציאות. הזמנה לחתונה משפחתית, הזמנה לכנס אקדמי חשוב, מפגש עסקי דחוף, השתתפות ..
  קרא עוד על הוצאת ויזה מהירה לארה"ב
 • הוצאת ויזה לארה"ב חיילים משוחררים

  הוצאת ויזה לארה"ב חיילים משוחררים
  יש חיילים שמחכים לרגע של השחרור שלהם מהצבא בשביל להתחיל לעבוד, אחרים מחכים לרגע בו הם ישתחררו מהצבא בשביל להתחיל ללמוד, ויש מי שמחכה לרגע בו הוא ייצא מהצבא בשביל לארוז ..
  קרא עוד על הוצאת ויזה לארה"ב חיילים משוחררים
 • הוצאת ויזה לארה"ב דחוף

  הוצאת ויזה לארה"ב דחוף
  זה יכול לקרות לנו כשאנחנו לא מוכנים, זה יכול לקרות לנו כשאנחנו לא מצפים לכך, אך אין לנו ברירה אנחנו חייבים לעשות את זה, כמה שיותר מהר וכמה שיותר נכון. הוצאת ויזה ..
  קרא עוד על הוצאת ויזה לארה"ב דחוף
 • הוצאת ויזה לארה"ב במהירות

  הוצאת ויזה לארה"ב במהירות
  נסיעה לארצות הברית היא תמיד דבר מרגש, גם עבור מי שהיה שם כמה וכמה פעמים, נסיעה לשם היא תמיד דבר מיוחד שונה, הרי אין כמו ארצות הברית, אין מדינה שדומה לה, על כל הטוב ..
  קרא עוד על הוצאת ויזה לארה"ב במהירות
 • הוצאת ויזה דחופה לארה"ב

  הוצאת ויזה דחופה לארה"ב
  אנשים רבים מוצאים את עצמם, בסיטואציות שונות בחיים, נאלצים לטוס לארצות הברית בהתראה קצרה, בין אם זה מטעמי עבודה, אירוע משפחתי, בריאות או מסיבות אחרות. יש מי מביניהם שיש ..
  קרא עוד על הוצאת ויזה דחופה לארה"ב
 • בקשת ויזה לארה"ב

  בקשת ויזה לארה"ב
  בחודשים האחרונים אנחנו שומעים יותר ויותר על המונח בקשת ויזה לארה"ב. מונח זה עלה לכותרות בעקבות ניסיון של הממשל האמריקאי למנוע כניסה של אזרחים ממדינות שונות ..
  קרא עוד על בקשת ויזה לארה"ב
 • בקשת ויזה לארה"ב מחיר

  בקשת ויזה לארה"ב מחיר
  אומרים שלכל דבר יש מחיר, אחת כמה וכמה אם אנחנו רוצים להגיש בקשה להוצאת ויזה לארצות הברית, אז יש לזה מחיר. בכל זאת, אנחנו מקבלים מסמך שיכול לעזור לנו להיכנס לאחת ..
  קרא עוד על בקשת ויזה לארה"ב מחיר
 • בקשת ויזה לארה"ב טיפים

  בקשת ויזה לארה"ב טיפים
  כל ישראלי אשר עומד לנסוע לארה"ב, צריך להגיש בקשה לקבלת ויזה. במשך שנים מנסה המדינה לשנות את עמדתה של מחלקת החוץ האמריקאית ולהוציא את ישראל מהרשימה של המדינות אשר ..
  קרא עוד על בקשת ויזה לארה"ב טיפים
 • אתר הוצאת ויזה לארה"ב

  אתר הוצאת ויזה לארה"ב
  כל מי שחושב לטוס לארצות הברית, יודע שלא מדובר בעוד נסיעה כמו שאנחנו מכירים מיעדים אחרים. כאן מדובר על הרבה יותר מזה, בכל זאת ארצות הברית של אמריקה, זה דורש מאיתנו ..
  קרא עוד על אתר הוצאת ויזה לארה"ב
 • הוצאת ויזה לארה"ב מחיר

  הוצאת ויזה לארה"ב מחיר
  על מנת להוציא ויזה לארה"ב, יש צורך לשלם כסף. לא מעט. כמו בכל דבר בחיים ובפרט באמריקה, לכל דבר יש מחיר, שום דבר לא מגיע בחינם. כך גם אם אנחנו רוצים להוציא ויזה ..
  קרא עוד על הוצאת ויזה לארה"ב מחיר
 • ויזה לארה"ב טפסים

  ויזה לארה"ב טפסים
  תהליך הוצאת ויזה לארה"ב מחייב אותנו למלא טפסים שונים. טפסים אלו יעזרו לשגרירות האמריקאית לדעת מי מגיש את בקשת הויזה והאם ניתן לאשר לו את הבקשה. טפסים אלו נמצאים ..
  קרא עוד על ויזה לארה"ב טפסים
 • שירות הוצאת ויזה לארה"ב

  שירות הוצאת ויזה לארה"ב
  אנשים רבים מוצאים את עצמם לא פעם, נמצאים מול סיטואציות בירוקרטיות שונות, אשר עלולות להכניס אותם למצבים ותחושות מאוד לא נעימות. אפילו כשמדובר במצבים לכאורה חיוביים. לכן ..
  קרא עוד על שירות הוצאת ויזה לארה"ב
 • מדריך הוצאת ויזה לארה"ב

  מדריך הוצאת ויזה לארה"ב
  מעטים המקרים בהם הוצאת ויזה למדינה מסוימת דורשת מדריך מסודר, כמו במקרה של הוצאת ויזה לארה"ב. נכון שמרבית המדינות בעולם, לא מבקשות מאיתנו להוציא ויזה ואם כן אנחנו ..
  קרא עוד על מדריך הוצאת ויזה לארה"ב
 • ויזה לארה"ב תנאי קבלה

  ויזה לארה"ב תנאי קבלה
  כל ישראלי שמעוניין לקבל ויזה לארה"ב על מנת לטוס אל המדינה ולהיכנס אליה, צריך לעמוד בתנאי קבלה מסוימים. תנאים אלו נקבעים על ידי מחלקת החוץ האמריקאית ומשרד הביטחון ..
  קרא עוד על ויזה לארה"ב תנאי קבלה
 • ויזה לארה"ב שאלות ותשובות

  ויזה לארה"ב שאלות ותשובות
  עומדים לנסוע הקיץ לארה"ב וצריכים להוציא ויזה? אתם לא לבד בתהליך, אנחנו כאן איתכם, נעזור לכם בכל שלב ושלב. אתם יכולים לפנות אלינו, לשאול את כל השאלות ואנחנו נספק ..
  קרא עוד על ויזה לארה"ב שאלות ותשובות
 • ויזה לארה"ב קריטריונים

  ויזה לארה"ב קריטריונים
  ישראלים רבים אשר מגישים בקשת ויזה לארה"ב, מופתעים לגלות שהם לא עמדו בקריטריונים. לכאורה זה נשמע מוזר, בהנחה ויש להם כסף לכרטיס טיסה ויש להם אפשרות לשהות במדינה ..
  קרא עוד על ויזה לארה"ב קריטריונים
 • ויזה לארה"ב עם סוכן

  ויזה לארה"ב עם סוכן
  ישראלים רבים אשר עומדים לנסוע לארה"ב שואלים את עצמם, האם זה נכון מצידם להוציא ויזה לארה"ב דרך סוכן או לעשות את זה בעצמם, האם זה נכון להשקיע בכך עלות מסוימת ..
  קרא עוד על ויזה לארה"ב עם סוכן
 • ויזה לארה"ב סיכויים

  ויזה לארה"ב סיכויים
  מדי כמה שנים מציגה השגרירות האמריקאית בתל אביב נתונים על מספר הישראלים שאינם מקבלים ויזה לארה"ב. הרעיון בהצגת הנתונים הנ"ל הוא גם להציג את הסיכויים להגשת ..
  קרא עוד על ויזה לארה"ב סיכויים
 • ויזה לארה"ב סוגים

  ויזה לארה"ב סוגים
  כל אחד שמתכוון לנסוע לארה"ב צריך להוציא ויזה בשגרירות האמריקאית, זו אמורה לאפשר לו לטוס ולהיכנס אל שטחי המדינה. אך כל אחד שאמור לנסוע לארה"ב, צריך לשים לב, ..
  קרא עוד על ויזה לארה"ב סוגים
 • הוצאת ויזה לארהב לתינוק

  הוצאת ויזה לארהב לתינוק
  לא מעט הורים, זוגות צעירים, נוסעים לארה"ב עם ילדים ובפרט עם תינוקות. לעיתים מדובר בחופשה משותפת, ביקור אצל קרובי משפחה, לעיתים אחד מבני המשפחה נוסע במסגרת העבודה, ..
  קרא עוד על הוצאת ויזה לארהב לתינוק
 • ויזה לארה"ב כמה זמן

  ויזה לארה"ב כמה זמן
  אחת השאלות שישראלים אשר נמצאים לפני נסיעה לארצות הבית שואלים את עצמם היא, כמה זמן ייקח להם עד שהם יקבלו את הויזה המיוחלת ליד. מצד אחד, אי אפשר להתקדם בלי הויזה, אומנם ..
  קרא עוד על ויזה לארה"ב כמה זמן
 • הוצאת ויזה למשפחות

  הוצאת ויזה למשפחות
  בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר משפחות אשר נוסעות ביחד לארה"ב. מדובר על טיולי משפחות מאורגנים או טיולים רגילים אותם המשפחה מארגנת בעצמה, בין אם מדובר ..
  קרא עוד על הוצאת ויזה למשפחות
 • ויזה לארה"ב טיפים שימושיים

  ויזה לארה"ב טיפים שימושיים
  כל ישראלי שרוצה להוציא ויזה לארה"ב מחפש טיפים שימושיים שיכולים לעזור לו. טיפים שיכולים להקל עליו בתהליך ולהפוך אותו להרבה יותר פשוט, מהיר וקל. אפשר להבין מדוע, ..
  קרא עוד על ויזה לארה"ב טיפים שימושיים
 • ויזה לארה"ב חיילים

  ויזה לארה"ב חיילים
  בעבר, אם חיילים היו רוצים לטוס לארה"ב, הם היו צריכים לחכות שהשירות שלהם יגיע לסיומו ורק אז הם היו יכולים לצאת את גבולות הארץ ולטוס לארה"ב. כיום יש אפשרות ..
  קרא עוד על ויזה לארה"ב חיילים
 • ויזה לארה"ב חידוש

  ויזה לארה"ב חידוש
  ישראלים אשר מוציאים ויזה לארה"ב, יכולים לקבל ויזה לתקופות שונות, עד לתקופה של עשר שנים. בסופה הם צריכים לעבור תהליך של חידוש ויזה על מנת שיוכלו להיכנס שוב ..
  קרא עוד על ויזה לארה"ב חידוש
 • ויזה לארה"ב זמן המתנה

  ויזה לארה"ב זמן המתנה
  הרבה פעמים אנחנו שומעים מחברים, שהם המתינו זמן רב לויזה לארה"ב. לעיתים אנחנו תוהים, האם מדובר בכוונה או במקרה, האם זה נובע מצרכים בירוקראטיים אמריקאים, סיבות ..
  קרא עוד על ויזה לארה"ב זמן המתנה
 • ויזה לארה"ב הארכת תוקף

  ויזה לארה"ב הארכת תוקף
  עד לפני מספר שנים, השגרירות האמריקאית היתה נוהגת לתת ויזות לכל החיים למי שהגיש בקשה, במהלך הזמן מסיבות ביטחוניות ואחרות, נקבע שלא להמשיך בנוהל זה, ועל כן נקבע שהתוקף ..
  קרא עוד על ויזה לארה"ב הארכת תוקף
 • ויזה לארה"ב במהירות

  ויזה לארה"ב במהירות
  כל ישראלי שעומד להוציא ויזה לארה"ב, שומע לא פעם את הטענה, שאי אפשר לעשות את זה במהירות, זה תהליך שלוקח זמן, זה תהליך שמחייב סבלנות, זה תהליך שדורש מאיתנו להיות ..
  קרא עוד על ויזה לארה"ב במהירות
 • ויזה לארה"ב בדחיפות

  ויזה לארה"ב בדחיפות
  אנשים רבים מוצאים את עצמם בסיטואציות בהן הם נאלצים להוציא ויזה לארה"ב בדחיפות ואינם תמיד יודעים כיצד אפשר לעשות זאת או שהם נמצאים בלחץ ומתקשים לבצע את ההליך בצורה ..
  קרא עוד על ויזה לארה"ב בדחיפות
 • ויזה ארה"ב שאלות ותשובות

  ויזה ארה"ב שאלות ותשובות
  פעם, לפני עידן האינטרנט, אם היו לנו שאלות בנושאים מסוימים, היינו חייבים לפנות לאנשי מקצוע בשביל שיוכלו לענות לנו עליהן. עם הופעת האינטרנט בחיינו, אנחנו יכולים לשאול כל ..
  קרא עוד על ויזה ארה"ב שאלות ותשובות
 • ויזה לארה"ב כמה עולה

  ויזה לארה"ב כמה עולה
  נסיעה לארה"ב היא לא דבר זול. אומנם אנחנו יכולים למצוא היום אינספור דילים ואפשרויות שונות לחסוך בהוצאות הנסיעה, בין אם זה באמצעות טיסות זולות דרך האינטרנט, השכרת ..
  קרא עוד על ויזה לארה"ב כמה עולה
 • טיול לסרביה

  טיול לסרביה
  אם אתם נאלצים להתמודד עם ההתלבטות הזו, אז תנו לנו לומר לכם שבחירה בטיול מאורגן הנה כזו שאמורה להיות עדיפה מבחינתכם. הסיבה לכך היא שבדרך הזו אתם עשויים להפחית את כל ..
  קרא עוד על טיול לסרביה
לבקשת הנפקה מלאו פרטים